فروش لوستر
خانه / لوستر / فروش انواع لوستر راهرو در بازار

فروش انواع لوستر راهرو در بازار

  از جمله وسایل تزیین کننده راهرو ها می توان به انواع لوستر راهرو ها اشاره کرد که با ظاهر زیبای خود هم راهرو ها را زیبا کرده و هم از لحاظ روشنایی، به اندازه کافی به آن نور می دهند. وجود لوستر های راهرو سبب می شود که دکوراسیون و فضای راهرو به بهترین شکل خود تغییر کند و زیبا شود.

فروش انواع لوستر راهرو در بازار

لوستر راهرو چند عدد لامپ دارد؟

لوستر راهرو چند عدد لامپ دارد؟ ذات انسان طوری است که تمایل بسیاری به زیبایی ها دارد و به همین علت هر چیزی که زیبا باشد و باعث زیبایی بخشیدن به خانه شود، را دوست دارد.

امروزه اهمیت دادن به ظاهر خانه و تغییر دادن دکوراسون ها بسیار مهم شده است و شما کمتر خانه ای را می بینید که در آن نسبت به زیبایی و تنظیم دکوراسیون بی اهمیت باشند، خصوصا در خانه های ایرانی این مساله پر رنگ تر است و ایرانیان به علت این که خود خالق بسیاری از هنر ها هستند ابتدا از اکثر آن ها برای زیبایی خانه های خود استفاده می کنند.

 ویژگی مهمی که برای لوستر باید مورد توجه قرار گیرد میزان نور و تعداد لامپ
های استفاده شده در لوستر است، در اینجا هم تعیین این ویژگی دارای قاعده
است به این صورت که حاصل ضرب طول و عرض اتاق یا راهرو در عدد ۱٫۵ ضرب می
شود و میزان نور لازم برای آن مکان بر حسب وات به دست می آید.

همه ی ما لوسترها را به عنوان وسایل زیبای تزئیناتی می شناسیم که با وجود آن ها دکوراسیون و نمای خانه تا حد چشم گیری تغییر می کند و زیبایی اش چند برابر می شود، اما شناخت لوستر ها و آشنایی با آنها در کمک کردن به شما در یک انتخاب درست بسیار مهم است، مثلا آگاهی از این که لوستر قابل استفاده در راهرو باید در چه سایز و چه مدلی باشد و چند لامپ داشته باشد، بسیار حائز اهمیت است. 

اهمیت دادن به دکوراسیون راهرو ها از آن جهت مهم است که راهرو نیز بخشی از منزل شما محسوب می شود و به دلیل این که راهرو ها بیشترین رفت و آمد ها را شامل می شوند بیش از سایر قسمت های خانه جلوی دید است، همچنین به علت این که اکثر راهرو ها در قسمت های ابتدایی منازل قرار دارند، رسیدگی به زیبایی و نمای آن ها اهمیت دارد و در این میان لوستر راهرو یکی از وسایل کاربردی است که با نصب آن نمای خانه شما به طرز قابل توجهی تغییر می کند.

ویژگی خاص لوستر راهرو

 در نظر گرفتن ویژگی های خاص لوستر راهرو در هنگام خرید لوستر سبب می شود که افراد بتوانند بهترین لوستر را برای راهرو های منازل خود در نظر بگیرند، راهرو ها به علت این که ورودی خانه ها محسوب می شوند، لازم است به اندازه کافی به آنها توجه شود و اگر این اتفاق بیفتد، تاثیر مثبتی بر حالات و روحیه افراد خواهد داشت.

 همانطور که می دانید تنظیم دکوراسیون هر منزل معمولا توسط خانم آن خانه انجام می شود و خانم ها معمولا به خاطر علاقه ذاتی خود به زیبایی ها و حس زیباپسندی خود معمولا زیباترین و مرغوب ترین وسایل زیبایی را برای تنظیم دکوراسیون های منازل انتخاب می کنند، یکی از وسایل بسیار زیبا و تغییر دهنده دکوراسیون ها، لوستر های متناسب با فضای منزل است که اگر به خوبی و با در نظر گرفتن ویژگی های خاص انتخاب شود، یک گزینه بسیار مناسب برای جلوه دادن به خانه های شما خواهند بود، راهروها نیز قسمت مهمی از خانه محسوب می شوند که اولین نگاه افراد با آن ها مواجه خواهد بود و این مساله خصوصا برای بانوان خیلی اهمیت دارد که ورودی منازلشان حتما باید زیبا باشد. 

 یکی از مهمترین ویژگی هایی که لوستر راهرو باید دارا باشد این است که سایز لوستر باید متناسب با ارتفاع سقف راهرو باشد و در این جا یک قاعده نیز وجود دارد که طبق آن لوستر انتخاب می شود به این صورت که لوستر نباید کمتر از ۷ فوت از کف زمین فاصله داشته باشد، یعنی برای سقف های کوتاه تر بهتر است از لوستر استفاده نشود و برای سقف های بلندتر نیز هر مقدار که سقف بلندتر می شود، طول لوستر نیز بلندتر می شود و برای تعیین سایز لوستر نیز یک قاعده کلی وجود دارد به این صورت که طول و عرض اتاق و یا راهرو بر حسب فوت با هم جمع می شود و حاصل به واحد اینچ تبدیل می شود و آن اندازه برای لوستر در نظر گرفته می شود اما در برخی حالات این قاعده کارآیی ندارد و بهترین راه برای انتخاب سایز مناسب لوستر این است که هنگام خرید از راهنمایی های متخصصان فروش استفاده کنید تا بهترین سایز لوستر را خریداری کنید.

 ویژگی فوق مهم ترین ویژگی لوستر راهرو است که حتما باید در نظر گرفته شود اما در حالت کلی بهتر است هنگام خرید لوستر، از راهنمایی های متخصصان فروش استفاده کنید. 

نداشتن کلید روشن و خاموش لوستر راهرو

نداشتن کلید روشن و خاموش لوستر راهروامروزه با بهره گیری از تکنولوژی های روز و با بهره گیری از دانش بشری وسایلی برای زندگی فراهم آمده است که علاوه بر این که سبب می شود زندگی راحت تر و به کام انسان ها خوش تر آید، باعث می شود که وسایلی شیک و بسیار زیبا در زندگی ها استفاده شود که وجود زیبای آن ها به انسان آرامش بدهد.

در خصوص لوستر راهرو ها هم لوستر هایی طراحی شده است که از دانش بشری در آن ها استفاده شده و در واقع وسایل بی نظیری پدید آمده است، همانطور که می دانید راهرو ها اغلب ورودی منازل محسوب می شوند و مکان نشیمن نیستند و بیشتر مکان عبور هستند به همین علت خیلی جالب و منطقی است که اگر در این راهرو ها از چراغ ها و یا لوستر های سنسور دار استفاده شود تا نیازی به کلید روشن و خاموش نداشته باشند و آن ها به صورت خودکار روشن و خاموش شوند.

چراغ ها و لوستر ها به دو دسته ساده و سنسور دار تقسیم می شوند که لوستر های سقفی سنسور دار دارای انواع مختلف یک سنسوره یا چند سنسوره می باشند و برای استفاده در راهروها و راه پله ها مناسب هستند زیرا دارای کلید لوستر راهرو برای روشن و خاموش کردن نیستند و برای روشن و خاموش کردن آن ها از سنسور های هوشمند استفاده می شود که به طور اتوماتیک عمل روشن و خاموش کردن را انجام می دهند، عملکرد آنها به این صورت است که به محض حرکت فرد در محدوده دید سنسور تا زمانی که فرد در محدوده دید سنسور قرار داشته باشد، حرکت فرد باعث می شود جریان برق در مدار بماند و روشنایی محیط تامین گردد و پس از خارج شدن فرد از محدوده دید سنسور و طی شدن زمان تایمر، جریان برق به صورت اتوماتیک قطع می شود.

امروزه لوسترهای راهرو بسیار زیبایی وجود دارد که با بهره گیری از تکنولوژی های روز به صورت بسیار پیشرفته به وجود آمده اند و علاوه بر این که مدل آن ها شیک و مدرن است به علت قابلیت هایی که دارند باعث راحتی و آسایش بیشتر افراد خریدار می شوند. 

با استفاده از این لوستر های سنسور دار دیگر نگران روشن ماندن بی استفاده لامپ لوستر راهرو در راهرو ها نخواهید بود و لوستر هایی که این مزیت را دارا می باشند، استفاده از آن ها سبب کاهش مصرف برق می شود و به همین علت استفاده و خرید از آن ها از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه خواهد بود.

ساختار ظاهری لوستر راهرو

ساختار لوستر راهرو ها از نقطه نظر های متفاوتی حائز اهمیت است، از جمله این که می توان قبل از هر چیزی از نظر زیبایی آن را در نظر گرفت، اگر لوستر خریداری شده به اندازه کافی زیبایی نداشته باشد، وجودش با یک لامپ یا چراغ معمولی تفاوتی نخواهد داشت و هر هزینه ای که بابت آن شده در واقع هدر رفته است بنابراین ساختار لوستر باید به اندازه کافی دارای زیبایی باشد و در مراحل ساخت آن از ایده های کاربردی و زیبا کننده استفاده شود.

ویژگی دیگری که لوستر راهرو باید دارا باشد در رابطه با استحکام و مرغوبیت لوستر است، این ویژگی بسیار مهم است از این نظر که لوستر ها در قسمت های فوقانی نصب می شوند و اگر به اندازه کافی دارای استحکام نباشند احتمال سقوط آن ها به هر دلیلی ممکن است و حتی ممکن است باعث آسیب های جانی شوند.

ویژگی دیگر لوستر راهرو در رابطه با سبک و معمولی بودن وزن لوستر است، این ویژگی نیز دارای اهمیت است خصوصا در مواردی که لوستر به دلیل های متنوعی به حرکت در آید، اگر وزن لوستر سنگین باشد ممکن است باعث سقوط آن شود و از این نظر خطرناک است.

ویژگی دیگری که لوستر راهرو باید داشته باشد در رابطه با سایز مناسب آن است، اگر این ویژگی به درستی انتخاب نشود، بیش از آن که لوستر به راهرو شما زیبایی ببخشد، باعث مزاحمت در آن مکان می شود، مثلا حالتی را تصور کنید که یک لوستر بزرگ که تقریبا هم بلند است در یک راهرو باریک نصب شود، در این حالت بیش از آن که زیبایی لوستر خودنمایی کند، نصب نامناسب و در واقع حالت مزاحمت آن خود نمایی می کند و در هنگام جابجایی وسایل بزرگ هم به طور کلی مزاحم خواهد بود و دشواری ایجاد می کند. 

نحوه نصب لوستر راهرو در پاگرد

نحوه نصب لوستر راهرو در پاگردمدل لوستر ها و انتخاب مناسب آن ها که با راهرو شما در تناسب باشد خیلی اهمیت دارد، راهرو هایی که در واقع دو طبقه محسوب می شوند و یک پاگرد را در بر می گیرند، نوع لوستر انتخابی برای آن ها دقت خاصی را می طلبد، در این موارد علاوه بر این که باید قواعد مربوط به ارتفاع دیوار باید در نظر گرفته شود، تعداد لامپ و میزان روشنایی در این جا دارای اهمیت ویژه ای است چون در واقع به علت وجود پاگرد راهرو از دو قسمت تشکیل می شود و روشنایی لوستر باید به گونه ای باشد که هر دو قسمت راه پله را به خوبی روشن کند، مدل های زیادی لوستر وجود دارد که برای این حالت مناسب هستند که خریدار مطابق میل خود می تواند خریداری کرده و در قسمت راه پله آن را نصب کند.

بعد از انتخاب زیباترین و مناسب ترین لوستر مطابق میل خود، نوبت به نصب
لوستر راهرو می رسد که این مرحله خیلی حائز اهمیت است و تاثیر زیادی در
زیبایی لوستر شما دارد.

نصب لوستر راهرو شامل مراحل خاصی است که هرکدام دارای اهمیت زیادی هستند و بهترین کار این است که نصب لوستر توسط افراد متخصص انجام شود تا هم نکات ایمنی رعایت شود و هم لوستر به زیبایی نصب شود که در ادامه مراحل نصب به صورت مختصر و مفید بیان می شود:

  1. قطع کردن فیوز
  2. اندازه کردن زنجیر برای نصب لوستر
  3. نصب لوستر سقفی
  4. اتصال سیم های برق لوستر به سیم های برق سقف
  5. زیباسازی محل اتصال
  6. نصب حباب ها یا شیدها و سپس لامپ ها
  7. وصل کردن فیوز برق و آزمایش روشن شدن لوستر

لوستر راهرو باید از چه جنسی باشد؟

لوستر ها انواع بسیار متنوعی دارند که برای اماکن مختلف مانند حال پذیرایی، اتاق ها، راهرو ها و… از آن ها استفاده می شود، راهرو ها از جمله اماکنی هستند که تزئین آن ها اهمیت دارد.

با این که انتخاب نوع لوستر برای راهرو توسط خود افراد انتخاب می شود اما همواره از لوستر های خاصی برای راهرو ها و متناسب با نوع راهرو استفاده می شود، به عنوان مثال لوستر ریسه ای مربع یا دایره ای از جمله نمونه هایی هستند که در راهرو ها استفاده می شوند، هنگام انتخاب لوستر راهرو برای انتخاب بهترین جنس، حتما از مشاوره های متخصصان فروش بهره بگیرید و بهترین جنس لوستر را برای راهرو خود انتخاب کنید.

مرکز فروش لوستر راهرو درجه یک در اصفهان

مرکز فروش لوستر راهرو درجه یک در اصفهاناصفهان یکی از بزرگترین استان های کشور ماست که همواره تمدن شهرش و زیبایی های آن گویای این حقیقت هستند که مردم این خطه خود هنرمند و جویای هنر و زیبایی هستند، به همین علت خرید لوستر در این استان همواره با استقبال مردم رو به رو بوده است.

مرکز فروش لوستر راهرو درجه یک در اصفهان اقدام به فروش زیباترین و شیک ترین انواع لوستر مناسب با تمام اماکن کرده است و در آن دنیایی از لوستر های زیبا وجود دارد که قدرت انتخاب زیباترین و بهترین لوسترها را به شما می دهد.

لوسترهای این مرکز از جمله مرغوب ترین لوستر ها هستند و از هر نظر درجه یک هستند و یکی از معتبرترین مراکز فروش است که افراد می توانند خرید مطمئن خود را از این مرکز انجام دهند.

مطلب پیشنهادی

توزیع کننده لوستر رنگی در عرصه بین المللی

شرکت‌ توزیع کننده لوستر رنگی، با ارائه بهترین لوسترهای رنگی در عرصه بین‌المللی، آماده عرضه این محصول به خریداران عزیز می‌باشد.برای تهیه انواع لوستر در رنگ‌های م

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما