فروش لوستر
خانه / لوستر / شرکت پخش بهترین لوستر سرامیکی

شرکت پخش بهترین لوستر سرامیکی

یکی از لوازم های لوکس که امروزه در هر خانه ای می توان آن را یافت، لوستر می باشد. لوسترها در دکوراسیون های داخلی منازل نقش بسیار تاثیر گذاری داشته و باعث زیبا و لوکس به نظر رسیدن فضای منزل می شوند. لوسترها طیف وسیعی را شامل می شوند که هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و در فضاهای مختلف خانه اعم از پذیرایی، اتاق خواب و … به کار برده می شوند. از جمله لوسترهای زیبا می توان به لوستر سرامیکی اشاره نمود که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار بوده و می تواند فضایی بسیار لوکس را با خود به ارمغان آورد. در زمینه پخش و توزیع لوستر سرامیکی نیز، شرکت های پخش متخصص در این امر به توزیع لوستر سرامیکی در سایزهای مختلف فعالیت دارند.شرکت پخش بهترین لوستر سرامیکی

انتخاب لوستر سرامیکی برای دکوراسیون داخلی

انتخاب لوستر سرامیکی برای دکوراسیون داخلییکی از عناصر ثابت در دکوراسیون های داخلی، لوستر می باشد که از سال ها پیش تا کنون استفاده از آن رواج داشته است. اما امروزه با توجه به مدرن شدن زندگی های شهری، استفاده از اینگونه لوازم تزئینی مانند لوستر در منازل رواج بیشتری یافته است. بر این اساس انواع لوسترها در مدل ها و جنس های بسیار متفاوت وارد بازار شده و به فروش می رسند.

در میان انواع گوناگون لوسترها که هر کدام زیبایی خاص خود را داشته، نوعی لوستر ساخته و تولید شده است که از جنس سرامیک بوده و بر حسب نوع خود، دارای بهترین جنس می باشد. این لوسترها که به آن لوسترهای سرامیکی می گویند در انواع مدل های بسیار زیبا و لوکس تولید گشته اند. استفاده از لوستر سرامیکی در دکوراسیون داخلی منازل، زیبایی خیره کننده ای را به وجود می آورد و هم چنین در مدرن به نظر رسیدن فضای منزل نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

لذا انتخاب این نوع لوستر یکی از بهترین گزینه های موجود در بین انواع مختلف لوسترها بوده که از کیفیت بسیار مرغوبی نیز برخوردار می باشد. انتخاب لوستر سرامیکی جهت قسمت های خاصی از خانه مانند هال و پذیرایی مناسب تر بوده و جلوه بیشتری را به آن فضا می بخشد. در واقع با انتخاب این لوستر برای فضاهایی همچون پذیرایی منزل، می توان علاوه بر زیبایی، نورپردازی بهتری را نیز برای آن قسمت رقم زد. زیرا لوسترهای سرامیکی دارای نورپردازی ویژه ای بوده و از تعداد شاخه ها و چراغ های بیشتری نیز تشکیل شده اند که این امر خود یکی از مزیت های مهم این نوع لوسترها می باشد.

بنابراین انتخاب لوستر سرامیکی باید با قسمتی از منزل که می خواهد در آن نصب شود، دارای تناسب لازم بوده و بدین شکل می توان بهترین عملکرد را از آن سراغ داشت.

کاربرد صحیح لوستر سرامیکی

زیباترین و شیک ترین لوسترها اگر در محیط متناسب با خود به کار برده نشوند، هیج تاثیری نداشته و زیبایی و جلوه خود را نیز از دست می دهند. این موضوع در مورد لوستر سرامیکی نیز صدق می کند. بنابراین برای اینکه بتوان از لوستر سرامیکی به طور صحیح استفاده نمود و بهترین نتیجه را از کاربرد درست آن رقم زد، بهتر است به چند نکته مهم در استفاده از آن دقت نماییم و به آنها عمل کنیم. این نکات به شرح زیر آورده شده اند:

 • فضای نصب لوستر سرامیکی: فضایی را که می خواهید لوستر سرامیکی را در آن نصب نمایید انتخاب کنید. اینکه می خواهید آن را در اتاق خواب نصب کنید یا در فضای پذیرایی کوچک و یا بسیار بزرگ و … توجه به این مورد تاثیر بسیار زیادی در کاربرد لوستر دارد.
 • ارتفاع سقف: قبل از نصب لوستر سرامیکی باید دید ارتفاع سقف کوتاه است یا بلند. زیرا لوسترهای سرامیکی با توجه به مدل های ارائه شده خود اغلب مناسب با سقف های بلند بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای این نوع سقف ها به شمار می روند.
 • رنگ لوستر سرامیکی: رنگ لوستر انتخابی باید با رنگ لوازم مورد استفاده در فضای داخلی خانه هماهنگ بوده و دارای سنخیت باشد تا زیبایی چشم نوازی را از این هماهنگی بین رنگ ها به عمل آورد.
 • نورپردازی مناسب لوستر سرامیکی: با توجه به نورپردازی نسبتا زیاد و خوبی که لوسترهای سرامیکی از آن برخوردار می باشند، باید آن را در قسمت مناسب منزل و به درستی کار برد.

این نکات از مهم ترین مواردی می باشند که توجه و رعایت آنها می تواند در کاربرد صحیح و مناسب لوسترهای سرامیکی بسیار تاثیر داشته و نتیجه نهایی کار را نیز بسیار مطلوب جلوه دهند. 

چرا همه خانه‌ها به لوستر سرامیکی احتیاج دارند؟

چرا همه خانه‌ها به لوستر سرامیکی احتیاج دارند؟لوستر یکی از لوازم های تزئینی بسیار کاربردی در بسیاری از منازل می باشد که استفاده از آن در کوراسیون های داخلی علاوه بر نقش بسیار زیادی که در نوردهی به منازل به عهده دارد، در زیباتر کردن محیط نیز یکی از عناصر لازم و ضروری به شمار می رود. بدین منظور امروزه انواع لوسترها و از جمله آنها، لوستر سرامیکی توسط شرکت های متعددی تولید و عرضه گشته اند.

لوسترهای سرامیکی از نمونه یکی از خاص ترین لوسترها می باشند که دارای طراحی های خاص و منحصر به فردی بوده و از جنس بسیار درجه یک و اعلایی نیز بهره مند می باشند. ممکن است این سوال برای افراد پیش آید که چرا همه خانه ها به لوستر سرامیکی احتیاج دارند؟ در پاسخ به این سوال باید اظهار داشت که در واقع لوسترهای سرامیکی علاوه بر سبک های زیبا و بی نظیر خود که در نوع خود نمونه هستند، باید گفت که این نوع لوسترها با توجه به جنس به کار رفته در آنها یعنی سرامیک، دارای دوام و کیفیت بسیار خوبی نیز می باشند. هم چنین باید گفت که این لوسترها را می توان یکی از جدیدترین انواع لوسترها به شمار آورد که امروزه در بازارها ارائه می شوند.

لوسترهای سرامیکی در هر خانه ای به کار برده شوند، یکی از عناصر زیبا کننده به شمار می روند که می توانند با کاربرد ویژه خود سبب خلق فضایی لوکس و مدرن شوند. این لوسترها  هم چنین در مدل های بسیار جدید و زیبایی یافت می شوند که با توجه به تنوع خود متناسب با سلایق زیادی نیز می باشند.

تناسب لوستر سرامیکی با میز پذیرایی

لوسترهای سرامیکی طوری طراحی گشته اند که با محیط های بزرگ همچون قسمت پذیرایی منزل که ارتفاع سقف نیز مناسب است، سنخیت بیشتری داشته و بیشتر در اینگونه محیط ها به کار می روند. دکوراسیون زیبای منزل وقتی بیشتر جلوه دارد که از روشنایی مناسبی نیز برخوردار باشد. لوسترهای سرامیکی در این زمینه توانسته اند بسیار موفق عمل کنند زیرا با توجه به سایز و ابعاد تولیدی خود و لامپ های متعددی که در آنها به کار رفته می توانند روشنایی لازم در فضای منزل به وجود آورده و زیبایی جلوه انگیزی را نیز به آن ببخشند.

نکته دیگری که در استفاده از لوسترهای سرامیکی در قسمت پذیرایی منزل مطرح است، این می باشد که باید به محل قرار گرفتن لوستر نیز توجه نمود. برای مثال اگر قرار است لوستر بالای میز پذیرایی نصب شود باید با همدیگر تناسب داشته باشند تا جلوه خوبی داشته باشد. به این معنی که در این حالت باید قطر لوستر حداقل ۳۰ سانتی متر از عرض میز پذیرایی کمتر باشد و وسط لوستر سرامیکی نیز با وسط میز پذیرایی در یک محور قرار گیرد.

رعایت این نکته یعنی تناسب لوستر سرامیکی با میز پذیرایی به عنوان یکی از نکات مهم نیز، در زیباتر به نظر رسیدن فضای داخلی منزل کمک به سزایی خواهد کرد.

تفاوت در ساخت انواع لوستر

تفاوت در ساخت انواع لوسترامروزه با توجه به کاربردهای وسیعی که لوسترها در دکوراسیون ها ایفا می کنند و با توجه به استقبال زیادی که از این محصولات در بازارها می شود، انواع لوسترها با جنس و مدل های بسیار متنوع و زیبا ساخته می شوند. تفاوت لوسترها به جنس بدنه و مواد مختلفی می باشد که در ساخت آنها به کار رفته است. بر این اساس انواع لوستر کلاسیک و مدرن با جنس ها و مدل های متنوع ساخته و در بازار توزیع گشته اند. به طور کلی انواع لوستر بر اساس جنس بدنه به شرح زیر می باشند:

 • لوستر برنزی: برنز یکی از جنس هایی می باشد که در زمینه دکوراسیون، از زمان های گذشته تا به الآن مورد توجه بوده است. از ویژگی های بارز این جنس، مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و خوردگی می باشد که بر این اساس می تواند یکی از گزینه های مناسب جهت کاربرد در مناطق با شرایط مختلف باشد. لوستر برنزی در حجم و اندازه های مختلف متناسب با سلایق گوناگون ساخته و به فروش می رسند.
 • لوستر چوبی: چوب یکی از مواد پر کاربرد در صنعت دکوراسیون کشور می باشد که امروزه کاربردهای وسیعی را در این زمینه و از جمله در ساخت لوستر شامل می شود. این نوع لوستر با توجه به طرح های زیبا و متنوع خود یکی از محبوب ترین ها در میان انواع مختلف لوستر می باشد که می توان آن را در قسمت های مختلف خانه به کار برد.
 • لوستر فلزی: این نوع لوسترها از جنس هایی همچون آهن، آلومینیوم، برنج و … ساخته شده اند و در طرح های متفاوتی نیز یافت می شوند که در مکان های مختلفی از منزل نیز می توان از آنها استفاده نمود.
 • لوستر کریستالی: لوستر کریستالی که از جنس کریستال ساخته شده یکی از لوسترهای زیبایی می باشند که متناسب با سلایق بسیاری بوده و شامل مدل های بسیار متنوعی نیز می باشند. این لوستر بسیار شکیل و زیبا بوده و از نظر قیمت نیز گران تر از بقیه مدل ها می باشند.
 • لوستر سرامیکی: این لوسترها نیز یکی از جدیدترین انواع در میان مدل های دیگر بوده که از جنس سرامیک در طرح ها و مدل های متنوع و زیبا ساخته شده اند و یکی از پر فروش ترین ها در بازار لوستر به شمار می روند.

تفاوت انواع لوسترها و از جمله تفاوت لوستر سرامیکی و ..‌ در جنس ها و مواد مختلف و متنوعی می باشد که در ساخت آنها به کار گرفته شده است. همه این لوسترها در نوع خود زیبا بوده و مشتریان خاص خود را نیز دارند. انتخاب و خرید این لوسترها کاملا سلیقه ای بوده و طبق سلایق مشتریان مختلف صورت می گیرد.

نصب لوستر سرامیکی در منزل

لوسترهای سرامیکی از جمله انواع متعدد لوسترهایی می باشند که در بازارهای لوستر فروشی در مدل ها و انواع بسیار متنوع و زیبا یافت می شوند. افراد همواره زیبایی را دوست داشته  و در پی آن بوده اند و آن را به صورت های مختلف در زندگی خود به کار می گیرند. در دکوراسیون منازل لوازم زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که برخی از آنها نقش بسیار زیادی در زیبا سازی فضای منزل دارند.

از جمله این لوازم لوکس که هم جنبه روشنایی داشته و هم جنبه زینتی، لوستر می باشد. لوستر سرامیکی یکی از انواع این محصولات بوده که نصب آن در منزل، هم در نورپردازی فضا بسیار موثر می باشد و هم با مدل های زیبای خود می تواند فضایی دل انگیز و خیره کننده را برای منزل به ارمغان آورد. این لوسترها که در ابعاد و مدل های بسیار متنوعی تولید شده اند توانسته جایگاه ویژه ای را در بازار به خود اختصاص دهند. 

انواع لوستر سرامیکی در مدل ها و طرح های زیبا شامل مدل های زیر می شوند:

 • لوستر سرامیک برنز درختی
 • لوستر آرامیس برنز سرامیک
 • لوستر ۸ شاخه سرامیک برنز ملکه
 • لوستر آرتیمیس برنز سرامیک
 • لوستر درختی
 • لوستر ۸ شاخه آمیتیس سرامیک برنجی
 • و …

هریک از این لوسترها از زیبایی های منحصر به فرد خود بهره مند بوده و در کیفیت های بسیار مرغوب و درجه یک تولید شده اند. این نوع لوسترها یکی از پر تقاضا ترین لوسترهای موجود در بازار می باشند که با مدل های بی نظیر خود هر بیننده ای را به سمت خود جذب می کنند.

شرکت پخش کننده لوستر سرامیکی در اصفهان

شرکت پخش کننده لوستر سرامیکی در اصفهانامروزه تولید کنندگان بسیاری در شهرهای مختلف کشور به تولید و ساخت لوسترهای سرامیکی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و به کارگیری دانش های نوین روز فعالیت دارند. هم چنین از آن جایی که در تولید هر محصولی کیفیت حرف اول را می زند، در تولید این لوسترها نیز، تولید کنندگان نهایت کیفیت و اصول لازم را به کار گرفته اند تا محصولی که ارائه می شود از هر لحاظ بهترین باشد.

در واقع وجود تولید کنندگان مختلف در زمینه تولید لوسترهای سرامیکی، ارائه پاسخ مناسب به نیازها و درخواست هایی می باشد که در بازار وجود داشته و از این نظر دارای اهمیت ویژه ای می شوند. لوسترهای تولید شده در کشور توسط برترین تولید کنندگان کشور و در مدل های بسیار زیبایی نیز طراحی و ساخته می شود.

هم چنین در زمینه پخش و توزیع لوسترهای سرامیکی نیز، شرکت های پخش متعددی با برندهای مختلف به ارائه و پخش این نوع لوسترها فعالیت های گسترده ای دارند که انواع گوناگون لوسترهای سرامیکی را در طرح ها و مدل های متنوع به بازارهای مختلف روانه می کنند. از جمله این مورد شرکت پخش لوستر اصفهان می باشد.

فعالیت های عمده این شرکت و شرکت های پخش گوناگون دیگر در این زمینه، سبب شده تا بازار از حیث تامین این محصول با کمبود مواجه نشده و این شرکت ها با فعالیت خود به خوبی پاسخگوی نیازهای مختلف بازار می باشند.

مطلب پیشنهادی

توزیع کننده لوستر رنگی در عرصه بین المللی

شرکت‌ توزیع کننده لوستر رنگی، با ارائه بهترین لوسترهای رنگی در عرصه بین‌المللی، آماده عرضه این محصول به خریداران عزیز می‌باشد.برای تهیه انواع لوستر در رنگ‌های م

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما